اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


سر و سامان دادن به تولید اقدامی اساسی برای پیشرفت است.

نویسنده : شریعتی
تاریخ:یکشنبه 24 اردیبهشت 1391-08:59

رییس‌جمهور با بیان این‌كه «كارهای زیادی تاكنون انجام شده است» گفت: هنوز اقدامات زیادی باید انجام دهیم كه ایجاد اشتغال برای جوانان،‌ برچیدن بساط بیكاری و سر و سامان دادن به تولید از اقدامات اساسی محسوب می‌شود.

احمدی نژاد در کاشمر

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، محمود احمدی‌نژاد با حضور در جمع مردم كاشمر در سومین روز از سفر هیات دولت به خراسان رضوی، مردم كاشمر را باصفا، شجاع و مومن توصیف كرد و گفت: بهترین تولیدات ایران توسط كشاورزان كاشمری تولید می‌شود.

رییس‌جمهور با تاكید بر اهمیت تعقل و تفكر تصریح كرد: اگر دولتی عقل داشته باشد به جای بداخلاقی و بی‌ادبی با ملت‌ها، دوست آن‌ها می‌شود و به آن‌ها احترام می‌گذارد. احمدی‌نژاد اظهار كرد: اگر عقل حاكم باشد، حاكمی نفت خود را نمی‌فروشد تا از كشورهای غربی 60 میلیارد دلار اسلحه بخرد. اسلحه به چه درد شما می‌خورد؟ آیا شما می‌خواهید با رژیم صهیونیستی بجنگید؟ جنگیدن نمی‌خواهد. همین كه رابطه‌تان را با آن‌ها قطع كنید و لبخند خود را اندكی جمع كنید كافی است.

وی گفت: جالب است آن‌هایی كه با این وضع فاجعه‌بار دنیا را اداره می‌كنند، هنگام صحبت قیافه عقلا را به خود می‌گیرند. خدا را سپاسگزاریم كه ملت ایران به واسطه عشق به پیامبر و آل پیامبر، اهل تفكر و تعقل هستند.

رییس‌جمهور خطاب به دشمنان گفت: بسیار زشت است كه عقل را كنار گذاشته‌‌اید و با دیگران با بداخلاقی و زورگویی صحبت می‌كنید، بیایید مانند سایر خلق خدا با عقل تصمیم بگیرید و بدانید كه ملت ایران و پیشگام آن‌ها اهالی كاشمر در مقابل زورگویی‌ها سر سوزنی عقب‌نشینی نمی‌كند.

رییس قوه مجریه با اشاره به سازندگی در ایران اسلامی، گفت: اقدامات زیادی تاكنون صورت گرفته است اما هنوز كارهای زیادی وجود دارد كه باید انجام دهیم كه یكی از این كارها، اشتغال‌زایی برای جوانان، برچیدن بساط بیكاری و سر و سامان دادن به تولید است. ما باید بیش از گذشته برای سر و سامان دادن به تولید گام برداریم. رییس‌جمهور در پایان تاكید كرد: آن‌ها كه می‌خواهند جلوی ملت ایران را بگیرند كور خوانده‌اند، ملت ایران با همت خود كاری می‌كنند كه آن‌ها این آرزوی خود را به گور خواهند برد.

به گزارش ایسنا، قرار است تا ساعاتی دیگر محمود احمدی‌نژاد طی مراسمی از 50 تن از بانوان نمونه كشور تجلیل كند. 

برای دیدن عکسها به ادامه مطلب بروید:
احمدی نژاد در کاشمر

احمدی نژاد در کاشمر

احمدی نژاد در کاشمر


احمدی نژاد در کاشمر

احمدی نژاد در کاشمر


نوع مطلب : سیاسی  كوهسرخ و كاشمر 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic