اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


ساختمان هواشناسی کوهسرخ افتتاح نشده، در حال تخریب است

نویسنده : شریعتی
تاریخ:جمعه 30 تیر 1391-16:10

مدتی است که مسوولان شهرستان کاشمر و بخشداری کوه‌سرخ به دلیل وضعیت خاص اقلیمی منطقه کوه‌سرخ به دنبال راه‌اندازی ایستگاه هواشناسی هستند و امروز پس از مدت‌ها شاهد ساخت این ساختمان هستیم اما هنوز این ساختمان تحویل هواشناسی نشده به دلیل وجود مشکلاتی در حال تخریب است.
"آقابیگی"، بخشدار کوهسرخ در گفت و گو با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) - منطقه خراسان، با انتقاد از اینکه هفت ماه است ساختمان هواشناسی در کوه‌سرخ آماده شده ولی تاکنون اقدامی جهت تجهیز و راه‌اندازی آن صورت نگرفته است، گفت: با توجه به وضعیت خاص کوه‌سرخ و تغییرات مداوم دما، تجهیز و راه‌اندازی این مرکز ضروری است.
وی با بیان اینكه این ایستگاه می‌تواند در بسیاری از مواقع کمک کننده باشد، گفت: اگرچه در اعلام وضعیت هواشناسی در اخبار صدا و سیما، اسم کوهسرخ موجود است اما هیچ‌گاه دمای این منطقه به دلیل نبود ایستگاه هواشناسی اعلام نشده است.
در همین زمینه رئیس اداره هواشناسی کاشمر با اشاره به این‌که پیمانکار، این ساختمان را تاکنون تحویل ما نداده است، گفت: قرارداد اتمام این ساختمان در سال گذشته بوده که هنوز به اتمام نرسیده است.
حسینی اضافه کرد: به رغم چندین بار تماس تلفنی با پیمانکار، وی به شهرستان نیامده و این موارد به استان گزارش شده است.
وی تصریح کرد: با توجه به گران قیمت بودن وسایل هواشناسی، باید ساختمان به طور کامل تحویل داده شود سپس نسبت به نصب دستگاه‌ها اقدام شود.
حسینی با اظهار تأسف از وضعیت فعلی ساختمان، گفت: هنوز ساختمان تحویل داده نشده بندهای وسط سنگ‌های کار شده در حال خراب شدن است و ساختمان نشست کرده است.نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic