اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


خسارت شبکه آبرسانی چندین روستا در کوهسرخ

نویسنده : شریعتی
تاریخ:پنجشنبه 19 مرداد 1391-10:49

مشهد - خبرگزاری مهر: مدیر امور آبفار روستایی کاشمر از وارد آمدن خسارت به شبکه آبرسانی 12 روستا بر اثر سیل و تامین آب شرب این مناطق با تانکر سیار خبر داد.
حسین موذن در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به دلیل بالا بودن سنگ بستر و سطحی بودن آب و اثرات خشک‌سالی سنوات قبل کمبود آب شرب در چهار روستای بخش کوه‌سرخ اظهارکرد: روستاهی  بندقراء، خضرآباد، اکبرآباد، تجرود کوهسرخ و چهار روستا در بخش مرکزی شامل گندم‌بر، اسحاق‌آباد، هندآباد و کلاته نای از جمله روستاهایی هستند که با تانکر آبرسانی می شود.
وی همچنین با اشاره به این‌که در اثر جاری شدن سیل اخیر، به شبکه آب رسانی 12 روستا در بخش کوه سرخ خساراتی وارد شد که این موضوع باعث قطعی آب شرب 7 روستا شد؛ گفت: آب 6 روستا ظرف مدت 24 ساعت وصل، اما به دلیل حجم بالای خسارت وارده به تأسیسات، مشکل روستای بندقراء به طور کامل مرتفع نشده و در حال حاضر بخشی از آب مورد نیاز با تانکر سیار تأمین می شود.
وی در خصوص فرسودگی شبکه‌های توزیع گفت: اگرچه تقریباً اغلب خطوط انتقال شبکه‌ها تعویض شده ولی قسمت اعظم شبکه‌های توزیع فرسوده است که جهت ترمیم و بازسازی نیاز به حدود 100 میلیارد ریال اعتبار است.
Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات