اخبار منطقه کوهسرخ

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

برای دریافت آخرین اخبار این سایت ایمیل خود را در زیر وارد کنید

Delivered by FeedBurner


تدریس 35 نفر از فرهنگیان در پایه ششم ابتدایی در مدارس کوهسرخ

تاریخ:یکشنبه 19 شهریور 1391-17:59

سی و پنج معلم در پایه ششم ابتدایی تدریس خواهند کرد.

 

معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش کوهسرخ روز گذشته در گفت و گو با خراسان رضوی با بیان این که معلمان پایه جدید ششم ابتدایی آموزش های لازم را برای تدریس در این پایه دیده اند گفت: در سال تحصیلی جدید 35 نفر از فرهنگیان در پایه ششم ابتدایی در سطح مدارس کوهسرخ تدریس خواهند کرد.

 «غلامرضا ناصری» در ادامه با اعلام این که تعداد معلمان پایه دوم ابتدایی منطقه 39 نفر است افزود: با توجه به تغییر کتاب های پایه دوم ابتدایی، معلمان این پایه نیز تحت آموزش شیوه های تدریس قرار گرفتند. وی گفت: مشکل تامین نیروی انسانی و کمبود فضای آموزشی پایه جدید ششم با ایجاد کلاس های جدید، تغییر فضا و جابجایی مدارس حل شده است.

 وی ادامه داد: در راستای اجرای هر چه بهتر سند تحول بنیادین، از معلمان منتخب و آموزش دیده برای تدریس در کلاس های پایه دوم و ششم ابتدایی استفاده شده است. وی افزود : بسته های آموزشی شامل سی دی راهنمای معلم نیز در اختیار فرهنگیان پایه دوم و ششم قرار گرفته است. وی در پایان گفت: امیدوارم با تمهیدات و برنامه ریزی های صورت گرفته شده، طرح تحول بنیادین را به شیوه ای مناسب انجام دهیم تا مورد تایید مقام معظم رهبری قرار گیرد.

مهدی جوادی خبرنگار کوهسرخ

شهریور1391نوع مطلب : كوهسرخ و كاشمر 

نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.

Admin Logo

گروه فرهنگی پژوهشی روستای ایور 


نام شما :
ایمیل شما :
نام دوست شما:
ایمیل دوست شما:

Powered by weblogi.irشبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic